Dekoracje ścian

Salon, fototapety do salonu
Article wrote: czarna-zebra.pl
Source: http://czarna-zebra.pl
Wielobarwne dekoracje ozdabiają najczęściej ściany w pokojach dziecięcych. Wnętrza udekorowane wizerunkami ulubionymi postaci z bajek i zwierzątek pozwalają wejść do świata wyobraźni i poddają dzieciom ciekawe pomysły do zabawy. Przy pomocy fototapety możemy obudzić w sobie dziecko i przemycić do każdego z naszych wnętrz odrobinę fantazji.

Jak przygotować tło pod fototapetę?
Jeśli planujemy kupno fototapety na ścianę warto zastanowić się nad całokształtem aranżacji. Aby grafika płynnie wynurzała się z tła, czyli ściany, należy dopasować do niej odpowiedni kolor, dzięki któremu motyw stanie się spójnym elementem wystroju wnętrza. Kolor ściany będącej tłem fototapety samochód (polecamy https://motos.pl/c/195/jeep-dywaniki-samochodowe.html) ściany obok może być jednym z odcieni użytych w grafice. Efekt jest ciekawy, a motyw graficzny wtapia się w aranżację.

Jak wybrać fototapetę pasującą do wnętrza?
Motyw graficzny i kolorystyka przewodnia fototapety powinny być dopasowane do aranżacji wnętrza. I tak np. do stylizacji Pop-art doskonale sprawdzą się grafiki przedstawiające gwiazdy filmowe czy też motyw puszki coca-coli w szalonych zestawieniach kolorystycznych. Natomiast w kreacji vintage łączymy elementy stare z nowymi. Gabinet urządzony w tym trendzie można udekorować fototapetą przedstawiającą starą mapę świata.

Dekoracje i dodatki
Salon, fototapeta z motywem kolorystycznym
Article wrote: czarna-zebra.pl
Source: http://czarna-zebra.pl
Monochromatyczne aranżacje ożywione fototapetą można dodatkowo ubarwić poprzez dobór dodatków i dekoracji nawiązujących do tematyki grafiki samochód (polecamy https://motos.pl/c/174/volvo-dywaniki-samochodowe.html) jej kolorystyki. Przykładowo, jeśli wydruk przedstawia widok na wielkomiejską ulicę, utrzymany jest w odcieniach szarości, a jeden z elementów widoku został uwydatniony kolorem czerwonym, wówczas można dokupić kilka przedmiotów dekoracyjnych w kolorze czerwonym.

Kolor może powtórzyć się równie dobrze na tkaninie, narzucie, dywaniku lub poduszkach rzuconych na komplet wypoczynkowy. Poznaj inne propozycje wchodząc na:http://art.widi.pl/.
Article wrote: A.B.
17-09-01 14:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.