Rolety drukowane - idealny sposób na to, by zupełnie zmienić oblicze naszego wnętrza

Stare chińskie powiedzenie głosi, że obraz znaczy więcej niż tysiąc słów. Świetnie wiedzą o tym nie tylko specjaliści od promocji, ale także projektanci wnętrz.


rolety drukowane
Article wrote: ArtDecor24.pl
Source: ArtDecor24.pl


Jeden wyrazisty „akcent” graficzny w aranżacji „ożywia” pomieszczenie znacznie bardziej niż jakiekolwiek inne „akcesoria”.


Other articles to read

Fototapeta jako niezbyt kosztowny pomysł na efektowne mieszkanie

Produkcja szkła
Article wrote: Emily Mathews
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta to niezbyt kosztowny pomysł na olśniewające wnętrze i do tego stosunkowo prosty do przeprowadzenia. Fototapety są wykonywane z papieru specjalnie wzmocnionego i konserwowanego, bądź winylu. Gdy fototapety się zabrudzą, bez problemu wytrzemy je po prostu ściereczką zwilżoną wodą z delikatnym płynem.


oferta dostępna pod adresem www.fivaro.pl
Article wrote: FFiL Śnieżka SA
Source: FFiL Śnieżka SA


Argumentów potwierdzających przedstawioną wyżej tezę nie brakujje. Wystarczy rzucić okiem na ofertę hipermarketów budowlanych. Szkice, afisze, fototapety papierowe, rolety drukowane - wymieniać można bez końca strona internetowa tutaj (strona internetowa tutaj). Pomysłów na wprowadzenie obrazów do wnętrza jest całkiem sporo. Przyjrzyjmy się bliżej ostatniemu spośród wspomnianych „narzędzi”. Obecnie rolety drukowane stają się coraz popularniejsze. Czemu tak się dzieje? Istnieje przynajmniej kilka powodów. Nieszablonowość, możliwość persjonalizacji, najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność. Są niezwykle atrakcyjne pod względem wziualnym, a przy tym fantastycznie sprawdzają się w swej podstawowej roli. Skutecznie zabezpieczają przed nadmiarem promieni słonecznych i zimnem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.