It meeting - skuteczny sposób na to, by nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Dzisiejsze czasy charakteryziuje ogromna konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy stają na głowie, by przyciągnąć uwagę nowych klientów.


Rodzi się jednakże pytanie w czym tkwi tajemnica skutecznej sprzedaży?


elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Article wrote: K J Payne
Source: http://www.flickr.com


mieszkania
Article wrote: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Source: http://www.flickr.com


Nowe głośniki komputerowe Sony
Article wrote: Sony
Source: Sony


Kluczem do powodzenia jest niezaprzeczalnie spotkanie obydwu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co wbrew powszechnie panującej opinii nie jest takie proste - skocz. Branża IT ma swoją „metodę” na to, ażeby ów cel zrealizować i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co kryje się pod tym pojęciem? Nieznany dotychczas typ konferencji opartej o formułę networkingu, przeznaczony zwłaszcza dla prezesów związanych z szeroko rozumianą branżą IT, lecz nie tylko . Zorganizowana nie tak dawno konferencja it 2016 zgromadziła również albowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców i przedstawicieli wielorakich instytucji państwowych, pochodzących przykładowo z sektora finansowego, przemysłowego bądź energetycznego. Projekt został zapoczątkowany więc z myślą o wszystkich „elementach” łańcucha IT - zaczynając od producentów, dystrybutorów, konsultantów, a na systemach integratorów i odbiorcach kończąc - tu o konferencji IT 2016.


Other articles to read

W jaki sposób funkcjonuje telemarketer? Mówimy jak jest.

Call center, obsługa klienta
Article wrote: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie każdy może zostać pracownikiem call center. Z jakimi własnościami scalona jest ta profesja? Każdy, kto próbował swoich sił w tym zawodzie niekiedy nie jest USAtysfakcjonowany z uzyskanych rezultatów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.