Nowoczesny parking z systemem rezerwacyjnym

W przepełnionych miejscowościach odszukanie punktu parkingowego – nawet płatnego – bywa prawdziwym wyzwaniem. A jeśliby tak było można zająć miejsce parkingowe wcześniej i nie tracić czasu na szukanie, znalazłszy się już na miejscu?


telefony komórkowe służą już jednakże nie tylko do przyjmowania opłat za parkingową usługę, lecz również do organizacji pracy parkingu.


Oracle
Article wrote: Raido
Source: http://www.flickr.com


Funkcjonują już doświadczalne systemy, w jakich kierowca wysiada z czterokołowca w dogodnym położeniu – na przykład w pobliżu dojścia do centrum handlowego. W następnej kolejności po wydaniu przez kierowcę polecenia za pośrednictwem stosownej aplikacji podłączony do sieci internetowej samochód – już bez kierującego – prowadzony jest bezobsługowo na oddalone miejsce parkowania. System parkingowy opiera się o rezerwację on-line dokonywaną za pomocą strony www (system parkingowy). Przy planowaniu systemu zadbano zarówno o stałych użytkowników parkingu i osoby, które z parkingu korzystają nieczęsto. Przy rezerwacji miejsca, informacja o zarezerwowanym miejscu parkingowym zostaje automatycznie przesłana do systemu po czym przy wjeździe na parking, starczy zeskanować kod QR.


Urządzenie pomiarowe
Article wrote: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com


Other articles to read

Perfekcyjne wnętrze auta: jakie dywaniki będą najlepszym wyborem?

samochód
Article wrote: ralev_com
Source: http://www.sxc.hu
Śnieg oraz błoto pośniegowe to największy problem wielu kierowców w czasie zimowych miesięcy. Nie tylko sprawiają, że jazda staje się trudniejsza, ale przede wszystkim sprzyjają zabrudzeniu podłogi w aucie. Czy tych zabrudzeń można uniknąć?


System rezerwacji, został rzecz jasna połączony z systemem umożliwiającym zarządzanie ilością dostępnego miejsca w celu jak najbardziej szczegółowej optymalizacji powierzchni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.