W jaki sposób udekorować ściany we własnym domu?

Zaobserwowałam w ostatnich miesiącach, iż coraz więcej osób szuka różne ozdoby, takie jak fototapety, naklejki ścienne oraz obrazy na płótnie. Z jakiego powodu zaczęły być takie uwielbiane? Przede wszystkim dlatego że potrafią w krótkim czasie odmienić wnętrze i przy tym nie są specjalnie drogie.


ścienne naklejki
Article wrote: AMPsign
Musiałam to sprawdzić wybrałam się do sklepu, by odnaleźć ciekawą ozdobę na ścianę. A najlepiej zaintrygowały mnie naklejki ścienne. Nie są takie drogie, a potrafią naprawdę zmienić wygląd pustej dotychczas ściany. Dodatkowo jest możliwość dokonania wyboru wzoru z bardzo dużej liczby przykładów. Szczególnie jednak spodobał mi się szybkość nałożenia tej ozdoby na ścianę. To naprawdę łatwe. Wystarczy oderwać folię z jednej strony, przyłożyć do wybranej powierzchni i powoli usunąć folię z drugiej strony. Z całą pewnością czynności powinno się wykonać z bardzo dużą starannością, lecz to i tak jest łatwiejsze niż uporanie się z tapetą czy malowanie (zobacz więcej) ścian farbą. Przyda się jednak uzbroić w dużą dawkę cierpliwości.

Podzielę się jeszcze wyborem wzoru. Po dłuższym namyśle nabyłam naklejki ścienne z cytatami. Uznałam, że to doskonały pomysł, by swoje wnętrze udekorować inspirującym napisem . Ja wybrałam cytat: "Przeznaczenie rozdaje karty, a my tylko gramy".

Warto sprawdzić: http://www.przyklejka.pro/.
17-09-18 06:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.