Wyremontuj pokój w niepowtarzalnym stylu vintage

Jeśli uwielbiasz muzea, są dla ciebie jak dom, może powinnaś zastanowić się nad wyposażeniem salonu w stylu Vintage? W tym stylu możesz łączyć stare z nowym.
Pewnie zastanawiasz się, co jest wyznacznikiem stylu w vintage. Niekoniecznie stylizacje na XVII wiek, a już meble które mają ok 25 lat uznaje się za vintage.

Salon w stylu vintage
Article wrote: Dywilan
Source: Dywilan
Co za tym idzie, jeśli podobają ci się wielkie fotele, które obecnie są na strychu u Twoich rodziców, możesz po nie sięgnąć. Wystarczy odnowić trochę tapicerkę, przewietrzyć dwa dni na balkonie, odnowić nóżki i jeden z elementów stylizacji masz gotowy! Dostaw jedynie mały stolik kawowy, ozdobną lampę z kolorowym abażurem – gotowe!

Elementy do salonu w stylu vintage - ciekawa aranżacja salonu - możesz szukać w makrecie z używanymi rzeczami, lub na targu staroci. Można tam odnaleźć oryginalne meble, np. fajną, niewysoką półkę TV z lat ’80, stary kredens, czy ciekawe regały na książki. Jeśli jednak nie chcemy aranżować całego pomieszczenia w tym stylu, możemy postawić jedynie na kilka elementów – np. fotele, szafka TV, obraz na ścianę. Można także zaszaleć i postawić na kilka elementów w stylu Ludwika XVI. Wiedz jedno – blokuje cię tylko twoja wyobraźnia - mieszkanie vintage.


Other articles to read

Bałagan pod kontrolą

meble
Article wrote: Kolekcja Mebli Klose
Salon – tętniące życiem serce domu. To miejsce, w którym porzucamy niedoczytane książki, przeglądane magazyny, gromadzimy "niezbędne" bibeloty. Zostawione "w przelocie" rzeczy, tworząc bałagan, zakłócają harmonię salonu. Odpowiednio dobrane meble będą naszym najlepszym sojusznikiem w walce z chaosem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.