Jak dobrać sportowy zegarek

Jakie parametry a także funkcje dobrze jest sprawdzić przed nabyciem urządzenia? Oto parę podstawowych informacji, które mogą pomóc ci w wyborze odpowiedniego modelu. W ciągu ostatnich paru lat produkcja zegarków przeżyła autentyczną rewoltę. Czasy, kiedy czasomierz używaliśmy jedynie do pomiaru czasu odeszły w niepamięć. Zegarki nowej generacji mogą nie tylko pokazać aktualną godzinę nieomalże we wszystkich strefach czasowych, ale również zaskakują swymi nowatorskim dodatkami.
Tissot Bridgeport
Article wrote: Tissot
Source: e-arttime.pl
Wysyłanie wiadomości sms, odbieranie telefonów lub pomiar spalonych kalorii na siłowni? Tak, to wszystko jest wykonalne. Zegarki sportowe to nie jedynie piękny dodatek do ubrania, ale również - poszerzone informacje pod linkiem pożyteczne funkcje, jakie się przydadzą na co dzień wszystkim fanom czynnego trybu życia. A koszta? Wydatek na taki czasomierz to zaledwie kilkaset złotych, zatem inwestycja istotnie się opłaci.

Other articles to read

Aparat powinien mieć przede wszystkim odpowiedni wyświetlacz, pozwalający na sprawne posługiwanie się treścią

telefon komórkowy
Article wrote: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Wybór telefonu komórkowego nie powinien przysparzać problemów, gdyż aktualnie na rynku udostępnia się wiele modeli, które powinny zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Jednak to właśnie ta różnorodność może nierzadko sprawiać nam przysłowiowy ból głowy.


Jak sama nazwa podkreśla, opisywane zegarki są określone dla wielbicieli sportu, a także osób, jakie doceniają praktyczność urządzenia. Sportowy zegarek znajduje się również - więcej treści na ten temat w spisie must have’ów gadżeciarzy, jacy praktycznie nie rozstają się z nowymi technologiami. Mimo iż w sprzedaży istnieje dużo modeli zaopatrzonych w najróżniejsze mechanizmy, zegarki sportowe są zazwyczaj napędzane elektrycznie. Poza tym mają ekranik ledowy wyekwipowany w sporą ilość guzików, które to uruchamiają dodatkowe funkcje. Poleca zegarmistrz Gracki.

W zależności od praktykowanego sportu możemy dostosować model do naszych potrzeb. Są czasomierze dla pływaków a także nurków. Zegarki takie posiadają podwyższoną odporność na warunki pogodowe. Nie bez znaczenia jest również wodoszczelność, jaka umożliwia nurkowanie nawet do stu metrów (sprawdź serwis zegarków). Podobne zegarki mają najczęściej wytrzymały gumowy pasek, a również ponadprogramowe opcje, które najbardziej się przydadzą na basenie (m.in. ciepłomierz, szybkościomierz, pulsometr). Kolejny wariant to czasomierz do biegania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.