Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

Wspólnie ze wzrostem dobrobytu w państwach zachodnich społeczeństwu rosną również brzuchy, mówiąc zwięźle grubniemy. Dlatego projektanci co rusz przedstawiają na pokazach mody kreacje odzieży w rozmiarach XXL!


W naszym kraju tusza rodzaju „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, z tego powodu że nie należymy do najbardziej rozwiniętych krajów świata, lecz otyłość jest jednakże powszechna pośród aż 12% Polaków.
opakowanie świątecznego prezentu
Article wrote: Pete
Source: http://www.flickr.com


Ludzie z nadwagą nie mają łatwo szukając odpowiedniej odzieży, bywa, że zmuszeni są kupić nie to, co chcą, czy co im się spodobało lecz to, co znajduje się w ofercie w ich rozmiarze. O ile niektóre butiki z odzieżą damską posiadają w tradycyjnej ofercie ubrania


w dużych rozmiarach, o tyle płci „brzyszej” ciężko jest wybrać ubrania we właściwym rozmiarze. Zwykle jeśli spodnie dopasowane są na długość, to są za ciasne w pasie oraz nogawce. Jeżeli koszula jest pasująca w kołnierzyku, to niestety rękawy posiada za wąskie. Wszystko to sprawia, iż pulchni mężczyźni nierzadko chodzą w dresowych spodniach i swetrach, chociaż tak naprawdę chcą prezentować się elegancko i szykownie.


Pomimo, że otyłość jest ogromnym kłopotem zdrowotnym przede wszystkim i specjaliści zgodnie stwierdzają, iż nadwaga prowadzi do ciężkich chorób na przykład układu kostnego, to zjawisko otyłości jest na tyle powszechne, że w zasadzie w każdym mieście możemy zobaczyć salon z odzieżą dla otyłych. Z tego powodu jest o wiele niż jeszcze niecałe 10 lat wstecz, kiedy by odnaleźć koszulki 5xl (koszulki 5xl) trzeba było je zamówić u krawcowej, co było długotrwałym procesem i droższe niż nabywanie ubrań w butikach sieciowych firm. Dziś żeby kupić sobie odpowiadający nam tshirt 4xl (zobacz tshirt 4xl) wystarczy, co najwyżej dojechać samochodem do najbliższego butiku z takimi ubraniami. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy pojechać, możemy kupić odzież +XL przez Internet, nie wychodząc z domu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.