Jak tanio wykończyć dom w stylu industrialnym? Garść porad

Urządzanie własnego mieszkania to z pewnością nie bułka z masłem. Jeżeli się za to właśnie zabierasz, powinieneś wcześniej dobrze przemyśleć, w jakim konkretnie stylu chciałbyś je wykończyć
Jeżeli tego nie określić wcześniej i nie będziesz się później trzymał obranego celu, Twoje mieszkanie będzie w ogromnym nieładzie - być może okaże się to urocze, jednakże nie będzie można powiedzieć o jednym konkretnym stylu i konsekwentnym trzymaniu się go.
Mieszkania w stylu industrialnym
W współczesnych czasach niezwykle modne stają się mieszkania urządzone w stylu industrialnym. Imitacja cegły na ścianę, dużo metalowych elementów, ale jednocześnie parę mebli w starszym stylu - to z pewnością świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju loftach lub mieszkaniach piętrowych.


Jak wykończyć takie mieszkanie?
Zwykle w tego typu mieszkaniach pojawia się imitacja cegły na ścianę. Oczywiście oczywiście byłoby lepiej zainstalować prawdziwą cegłę,
przeczytaj informacje
Article wrote: Elias Gayles
Source: http://www.flickr.com
jednak w takim wypadku musisz liczyć się z naprawdę sporym wydatkiem. Tymczasem imitacja cegły z fugą zazwyczaj jest nawet kilkukrotnie tańsza, co ma ogromne znaczenie szczególnie w mieszkaniach o trochę większym metrażu. Co więcej, imitacja cegły z fugą (gotowe cegły z fugą) w dzisiejszych czasach jest wykonywana tak ładnie, że właściwi nikt nie jest w stanie jej odróżnić od normalnej cegły - w takim przypadku na pewno nie ma się co zastanawiać.
Meble do mieszkania
imitacja cegły na ścianę
Article wrote: Joe Haupt
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz wykończyć mieszkanie w stylu industrialnym, oczywiście musisz poświęcić trochę czasu na poszukiwania mebli


Other articles to read

Jakie istnieją typy luster? Co brać pod uwagę przy ich wyborze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

oświetlone lustro w łazience
Article wrote: Aussie Assault
Source: http://www.flickr.com
Bardzo trudno obecnie nawet sobie wyobrazić dom bez lustra. Lustro powieszone w łazience, salonie czy sypialni jest najbardziej istotne, ponieważ spełnia bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas. Jest również ciekawym akcentem w różnych aranżacjach wnętrz, bo przy okazji świetnie powiększa i doświetla dane pomieszczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.