Urządzenie domu w stylu nowoczesnym

W dobie dużej ilości centrów handlowych, sklepów stacjonarnych, czy internetowych, coraz łatwiej jest samemu zaaranżować swój własny, wymarzony dom, czy mieszkanie. Praktycznie już niezależnie od dochodu możemy wybierać to, co chcemy. Oczywiście mając mniej funduszy nie postawimy na znane i rozpoznawane marki, ale styl i klasa mogą być zachowane.
Nowoczesne kinkiety do przedpokoju (http://www.skleposwietlenie.pl/kinkiety-nowoczesne/6180-kinkiet-orzel.html) powinny być ważnym elementem, o jakim należy pamiętać. Mieszkanie warto zacząć zagospodarowywać właśnie od samego wejścia, od przedpokoju. Oryginalny kolor ścian, kinkiety, praktyczne układ wszystkich mebli sprawią, że już na początku nasze mieszkanie spodoba się naszym gościom. Kolejny ważny element to salon główny.


Other articles to read

Nowatorska aranżacja mieszkania

Article wrote: Nancy Hugo,CKD
Wszyscy dobrze czujemy się we wspaniale zaaranżowanych wnętrzach. Dlatego próbujemy z całej mocy, by nasze M było nie tylko stylowe, ale również praktyczne. Jedynie w odpowiednio zorganizowanej przestrzeni można dobrze odpoczywać.


migawka - mieszkanie
Article wrote: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Musi być on urządzony stylowo, a jeżeli nowocześnie to z minimalizmem. Warto zatroszczyć się o różne gadżety i dodatki, które podkreślą styl pomieszczenia. Ot choćby gniazdko podszafkowe. Po co mają być widoczne gniazdka, skoro możemy je umiejętnie ukryć i odpowiednio zamaskować? Czy nie bardziej stylowo prezentuje się pokój, który podkreśla wszystkie swoje atuty?

pejzaż - mieszkanie
Article wrote: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Jadalnia zwykle połączona jest z głównym pokojem, tworząc otwartą przestrzeń. To oszczędność miejsca, a równocześnie większa dynamika wystroju i dodatkowe pole do popisu dla architekta. Wybór mebli powinna poprzedzić odpowiednia analiza. Wszystko musi do siebie pasować i być jak najlepiej przygotowane. Istotne jest poza tym dopasowanie sprzętów. Liczy się wszystko - kolor, marka, gatunek. Producenci o tym wiedzą i bardzo często już sami gwarantują gotowe rozwiązania i całe zestawy, które przypadną do gustu osobom ceniącym sobie niebanalny i wyjątkowo modny design.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.