Dom w folklorystycznym stylu, czyli które akcesoria wykorzystać, by trochę rozweselić wygląd naszego domu

Styl folk charakteryzuje się wielością kolorów i wzorów – dlatego też jest często wykorzystywany w tym celu, aby nieco ożywić wnętrze szarego i ponurego domu. Motywy sugerowane sztuką ludową sprawią, że stanie się ono bardziej wesołe, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w nastroju znajdujących się w nim ludzi. Jakie dekoracje możemy wybrać, aby wnętrze naszego domu miało bardziej żywy charakter?

ogląd - mieszkanie
Article wrote: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Elementami\Akcesoriami, na które musimy zwrócić wyjątkową uwagę są meble. Dobrze jest zatem nabyć stylowe pufy ekologiczne czy stoły wykończone ludowymi printami – utworzą one w domu domową, wyjątkową atmosferę, sprzyjającą pożytkowaniu wolnego czasu w gronie rodzinnym, tylko ekologiczne pufy. Co jest jednak najważniejsze, pufa folk pięknie wkomponuje się nie tylko we wnętrza utrzymane w tym stylu, lecz także w bardziej nowoczesne lub klasyczne pomieszczenia. Sprawi to, że nawet dom urządzony w całkiem innym stylu może uzyskać ozdobny, folklorystyczny element, który wprowadzi do niego trochę bardziej wesoły nastrój. Dodatkowo pufy ekologiczne są zwykle wykonywane z materiałów pochodzenia naturalnego, które są proste w pielęgnacji, co stanowi dużą zaletę dla osób kochających porządek.

wyobrażenie - mieszkanie
Article wrote: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pufa folk czy stół z folkowym wzorem nie pasują do wystroju naszego pomieszczenia, możemy wybrać troszkę mniej rzucające się w oczy dodatki - zobacz tutaj. Ciekawym pomysłem są np. niewielkie obrazki z ludową tematyką, powieszone na jednej ścianie w formie nietuzinkowej kompozycji. Możemy też użyć doniczki do kwiatów, zdobione barwnymi printami, które są sugerowane sztuką ludową i naturą. Dodatki te nie będą zbyt intensywne, jednak zadbają o to, by klimat pomieszczenia nieco się ożywił i nabrał bardziej wesołego charakteru.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.