Rustykalne czy tradycyjne? Szafki w Twojej kuchni

Przyjęło się mówić, że kuchnia to serce domu. Trafne spostrzeżenie gdyż, to w tym miejscu zwykle gromadzi się pozytywna energia, ciepło, zapach i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera. Lecz kuchnia to także meble, które w znacznym stopniu nadają jej charakteru, stylu i klimatu. Decyzja o wyborze mebli kuchennych to jeden z przyjemniejszych wyborów w naszym życiu. Zwracamy uwagę na barwy, faktury, surowce z których powstanie, w sumie: burza mózgów gwarantowana. Jednak tego kuchennego dylematu nikt za nas nie podejmie, zatem przemyślmy czy bardziej komfortowo będzie nam się przebywało w kuchni retro czy w nowoczesnym designie. W bogatej ofercie rynkowej, każdy z nas zdecyduje się na odpowiednią dla siebie ofertę.
kuchnia
Article wrote: uroczysko.net.pl
Source: http://www.flickr.com
Kuchnia tradycyjna tudzież rustykalna to klimat ciepły i przytulny. Atmosferę tworzą drewniane szafki kuchenne, jako materiał naturalny oraz obiekty, mające swoją historię oraz są związane z rodziną. W takim wnętrzu nawet czas wolniej umyka i na pewno poświęcimy chwilę na degustację przysmaków domowej kuchni.

Jeżeli jednak preferujemy bardziej idące z duchem czasu rozwiązania, czujemy się osaczeni ilością drobiazgów i dodatków, wybierzmy kuchnie w jak najprostszej formie. Istnieją osoby, które w związku z trybem życia jak i niechęci do gotowania bardzo dobrze funkcjonują między minimalistycznym wystrojem wnętrza oraz jak najprostszymi, gładkimi frontami szafek. Ponadto kuchnia w owym stylu sprawia wrażenie większej więc jest to odpowiednie rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń.

Other articles to read

Ciekawe gadżety meblowe do każdego mieszkania

kuchnia
Article wrote: slemon810
Source: http://www.flickr.com
Umeblowanie to niezmiernie ważny rodzaj ekwipunku w każdym mieszkaniu. Meble pełnią dużo istotnych funkcji, więc nic zadziwiającego, że w domach możemy spotkać się z rozmaitymi ich typami. Często ludzie pragną, żeby ich meble prócz roli praktycznych, spełniały też rolę estetyczną.W tym celu wybierane są gustowne meble, niemniej jednak istnieje też opcja udekorowania już istniejących.


A może odważymy się na cały czas cieszący się popularnością eklektyzm? I połączymy oba te trendy? Dlaczego by nie zrobić ze starego kredensu - połączonego z prostotą i bielą szafek kuchennych – oryginalną ozdobę naszej kuchni. Dzięki temu zabiegowi pomieszczenie stanie się nietuzinkowe a jakże urocze.

Dzięki szafkom to co warte wyeksponowania – wyeksponujmy, a przedmioty mniej ładne schowajmy za ich drzwiczkami. Wszak kryształowe kieliszki bądź piękna zastawa umieszczone za szybą górnych szafek kuchennych są równie efektowne jak bukiet pachnących róż stojący na stole. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że inwestycja w kuchnię na wymiar jest sporym wydatkiem, toteż pośpiech nie będzie dobrym doradcą. Lecz bywają sytuacje, że jednak lepiej na początku dopłacić, by następnie cieszyć się praktyczną kuchnią przez wiele lat.
14-02-03 15:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.