Oświetlenie do pokoju kuchennego i do przedpokoju - sprawdź na ciekawe nowości

Kiedy rozmyślamy o tym, w jaki sposób dobrać oświetlenie do mieszkania, to możemy mieć niezłe dylematy. Nie jest, bowiem łatwo wybrać wszędzie właściwe lampy, które będą naprawdę dobrze oświetlały pomieszczenie i na dodatek staną się ciekawym elementem dekoracyjnym. Bardzo często bywa tak, że gdy wyobrażamy sobie całe oświetlenie w mieszkaniu, to zapominamy o tym jak ważne są lampy do przedpokoju.


Zdaje nam się, że w przedpokoju wystarczające jest normalne oświetlenie pod sufitem, a tymczasem moglibyśmy odrobinę się postarać (pojawia się tu wiele pytań, jak np. jak dobrać lampy do przedpokoju). W końcu przedpokój to pierwsze pomieszczenie, gdzie wprowadzamy naszych gości warto, więc, by wchodzili do faktycznie dobrze zaaranżowanego pomieszczenia. Warto też pomyśleć konkretnie nad tym jak ogarnąć oświetlenie kuchenne. W tym świecie jest bardzo dużo różnego rodzaju opcji powiązanych z doświetleniem kuchni. Poza żyrandolem z sufitu można również wziąć pod uwagę oświetlenie podszafkowe. Gdy mamy zrobione meble na wymiar warto od razu wspomnieć, że będziemy zainteresowani tego rodzaju oświetlenie. Gdy kuchnia nie jest zamknięta warto pomyśleć nad jakimiś nowoczesnymi lampami umieszczonymi nad barkiem oddzielającym kuchnię od salonu (więcej porad nt. jakie powinno być oświetlenie kuchenne).

lampa
Article wrote: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
Oświetlenie dla dzieci

W pokoju naszych dzieci światła odgrywają niesamowicie ważną rolę. Wszyscy, bowiem doskonale wiemy jak maluchy boją się potworów, które skrywają się w mroku. Dlatego oświetlenie dla dzieci powinno dawać im jakąś dozę bezpieczeństwa. Najlepiej pamiętać, o tym żeby poza górnym oświetleniem dzieci posiadały również lampki nocne przy swoich łóżkach. Przez, to w każdym momencie będą mogły samodzielnie zapalić dla siebie światło. Poza tym dobrze wziąć pod uwagę to, żeby owe nocne lampki, miały postaci z kreskówek, które nasze dzieci uwielbiają.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.