Pomysł na firmę - autokomis

Ciekawisz się motoryzacją? Rozważ założenie prywatnego autokomisu. Starczy, iż znajdziesz dobrze położony i zadbany plac, a również zatroszczysz się o ciekawą reklamę swojej działalności.
Dla posiadacza komisu automobilowego najważniejszy jest placyk, na którym będą eksponowane samochody ciężarowe przeznaczone na sprzedaż.


samochody ciężarowe
Article wrote: mezuni
Jego nawierzchnia zależeć będzie od tego, ile aut planujesz zaprezentować. Odwiedź stronę Benetrucks Jeśli rozmyślasz o profesjonalnym autokomisie, na placu winno się swobodnie zmieścić przynajmniej kilka - paręnaście pojazdów. Gdy rozkręcisz interes, być może będziesz potrzebował powierzchni dla powyżej pięćdziesięciu samochodów. Pamiętaj, że klienci muszą mieć luźny dostęp do każdego z aut. Pamiętaj, że liczą się wymiary po otwarciu wszystkich drzwi auta - łącznie z bagażnikiem.


Na obszarze nawet niedużego autokomisu musi znaleźć się też miejsce na pomieszczenie biurowe. Zwykle jest to blaszany kontener, jednak jeśli ma to być obszerny autokomis, to zastanów się nad solidną budową. Komisy samochodowe z reguły umiejscowione są przy głównych drogach jak też na obrzeżach miast. Zdarza się, że powstają wprost przy domu posiadacza. Przydomowy autokomis powinien być jednak doskonale oznakowany, ażeby ewentualni klienci nie mieli wątpliwości, że w tymże miejscu mogą nabyć pojazd.


Other articles to read

Uczenie się jazdy – o czym bezwzględnie dobrze jest współcześnie pamiętać?

zestaw mebli
Article wrote: Didriks
Source: http://www.flickr.com
żeby bez żadnych trudności zaliczyć końcowy egzamin?


Posiadanie prawa jazdy to dziś dosyć powszechne rozwiązanie. Dlaczego? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że własny samochód to nie tylko duża wygoda, ale również możliwość błyskawicznego przemieszczania się z miejsca na miejsce, co w dobie stałego pośpiechu, ma duże znaczenie.


Teren autokomisu musi być zagrodzony. Ze względu na wartość wyprzedawanych przez ciebie samochodów, winieneś zadbać o odpowiednie systemy zabezpieczające. Należy zamontować alarm, monitoring a także skorzystać z propozycji kompetentnych jednostek ochroniarskich albo zwyczajnie przyjąć do pracy nocnego stróża (w szczególności w wypadku dużego autokomisu). Kiedy już wybierzesz plac, zastanów się nad ciekawym eksponowaniem samochodów określonych na sprzedaż. Ustaw czterokołowce w taki sposób, by te wyższe czy naczepy wywrotki nie przysłaniały owych mniejszych. Więcej na stronie Benetrucks Nie zapomnij! Dla odbiorców niezwykle ważnym czynnikiem jest należność.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.