W jaki sposób nowocześnie i jednocześnie elegancko urządzić swoje mieszkanie?

Moda jest inna w każdym sezonie i trudno być z nią zawsze na bieżąco. Nie zmienia się jednakże jedno: meble muszą być praktyczne i jednocześnie niebanalne. Które modele wybrać, dekorując swoje mieszkanie? Wbrew powszechnej opinii, designerskie sofy nie powinny być niekomfortowe. Mit sof wyróżniających się, ale absolutnie niewygodnych już jakiś czas temu odszedł do lamusa. Współcześnie dużą popularnością cieszą się sofy o nietuzinkowym designie, ale tym samym proste, bez zbędnych ekstrawagancji i , co fundamentalne, wygodne.
ciekawy żyrandol
Article wrote: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Designerskie sofy najczęściej możemy rozkładać, a zatem świetnie mogą posłużyć również do spania (http://www.artaitalia.pl/category/meble-wypoczynki). Zazwyczaj posiadają typowy, prostokątny kształt, choć dużą popularnością cieszą się także fasony narożnikowe albo przypominające wyglądem …węża. Z mody nie wychodzą kanapy z miękkich materiałów i skórzane. Najmodniejsze kolory? Jak zawsze klasyczny czarny, ale również ciepłe odcienie zielonego, żółci i jasny niebieski.

Other articles to read

Światło w mieszkaniu

oświetlenie kuchenne
Article wrote: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
W każdym współczesnym mieszkaniu występuje bardzo dużo różnych źródeł światła. Dawniej do oświetlania używano świeczek, a później różnego typu lampy, aż do upowszechnienia elektryczności. Aktualnie mało kto wyobraża sobie dom czy mieszkanie bez syntetycznego światła na prąd. To, jak bardzo jest konieczne, widać dopiero w sytuacji, gdy pojawia się zanik w dostawie energii elektrycznej.


Równie ważne jak miejsce do snu, jest również źródło światła. Do popularności powróciły żyrandole kryształowe, jeszcze niedawno uchodzące za bezguście,dziś cieszące się coraz większą popularnością. Producenci proponują różne fasony – od kilkupoziomowych aż po proste, składające się z pojedynczego rzędu. Żyrandole kryształowe (http://www.artaitalia.pl/category/oswietlenie-swarovski), ze względu na swoją oryginalność i charakterystyczne światło, zalecane są zwłaszcza do salonów i pokojów dziennych. Do gabinetów i sypialni możemy wybierać za to designerskie lampy. Tak jak w przypadku kanap, mają one nie tylko oryginalnie wyglądać, ale i być źródłem mocnego strumienia oświetlenia. Zazwyczaj inspirowane są stylistyką retro, a zatem odwołują się do prostej klasyki, albo korespondują ze stylem industrialnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.