Rolety , czyli dekoracja okna w pokoju malca

Świetnym sposobem na praktyczną dekorację w pokoju dziecięcym są rolety. Dopasowując idealny wzór możemy stworzyć baśniowy nastrój, a jednocześnie zwiększyć komfort przyciemniając okno. W tak barwnie zaaranżowanym pokoju dziecko będzie lepiej wypoczywało.
W dodatku, zaciemniając wnętrze stworzymy bardziej komfortowe warunki do zasypiania. Oto kilka porad jaką roletę wybrać w przypadku pokoiku dziecka.

rolety
Article wrote: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Należy pamiętać, aby roleta, którą chcemy zainstalować w pokoju dziecka nie jedynie ładnie wyglądała, lecz również była praktyczna. To jednak nie problem. Na rynku bowiem dostępne są fivaro.pl rolety dziecięce (fivaro.pl rolety dziecięce), które znakomicie sprawdzą się nawet w pokoikach najbardziej wymagających maluchów. Innowacyjne technologie pozwalają stworzyć na przykład roletę z wybranym przez dziecko obrazem. Rolety mogą być kolorowe i wykonane z drukowanych materiałów. Mnogość wzorów jest wprost nieograniczona, dzięki czemu łatwo znajdziemy roletę w ulubionych motywach naszej pociechy oraz bez wysiłku dopasujemy dekorację okna do stylistyki reszty wyposażenia.

Producenci zapewniają proponowane rolety dziecięce (proponowane rolety dziecięce), które możemy łatwo wyczyścić na oknie lub zdjąć wyprać. Rolety z tworzywa syntetycznego możemy oczyszcza za pomocą łagodnych detergentów. Jeśli natomiast wybieramy roletę z tkaniny, to musi być ona uszyta z materiału, który można prać w 60 stopniach Celsjusza, ponieważ jedynie w wysokiej temperaturze usuniemy bakterie oraz alergeny. Dodatkowym plusem będzie niepalność tkaniny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.