Kwestia oświetlenia do punktu sprzedażowego, czy naprawdę źródło światła ma znaczenie?

Dobranie funkcjonalnego oświetlenia do zróżnicowanych powierzchni odgrywa fundamentalne znaczenie nie tylko pod względem lepszego uwypuklenia „atmosfery” danego pomieszczenia, ale stanowi istotny czynnik bezpośrednio przenoszący się na zdolność na przykład sklepów spożywczych do zmaksymalizowania sprzedaży.
Finansowanie modernizacji oświetlenia w sklepie to integralny skład dosłownie każdego przyszłego biznes planu - sprawdź na trilux.com (sprawdź na trilux.com). Jeżeli tak nie jest to placówka na własne życzenie znacznie zmniejsza swój potencjał sprzedażowy. Finansowanie modernizacji oświetlenia nie musi wcale mieć wymiaru ogólnego, gdzie zmiany wprowadzane są do całej przestrzeni sklepu. Rozsądnie w początkowej fazie skupić się na priorytetowych działach wykorzystując technikę skokowego inwestowania.


Sposoby na wiosenne przesilenie
Article wrote: Janpol
Source: Janpol


Dlaczego odpowiednio dobrane oświetlenie sklepu spożywczego ma znacznie - więcej na trilux.com (więcej na trilux.com)? Na pewno nierzadko robiąc powszednie zakupy w trakcie przemieszczania się przez sklep od regału do regału nagle naszą uwagę wyjątkowo zwraca specyficzny produkt, który nawet nie jest na naszej liście zakupów. Tak właśnie działa dobrze dobrana ekspozycja. Oświetlenie sklepu spożywczego nigdy nie jest przypadkowe, wyjątkowo daje się to zauważyć w przestrzeni dużych sklepów spożywczych jak hipermarketów. Oświetlenie przeważnie LED nie powoduje zmęczenia oczu nabywcy dając zarówno rozproszone jak i punktowe źródło światła – zależnie od potrzeb sklepu jak i samego typu eksponowanego artykułu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.