Miałaś kontuzję? Nie możesz się poddać, lecz poddawać rehabilitacji!

Czasami zdarza się, iż ulegamy różnego rodzaju urazom, które powodują, iż później mamy pewne problemy z poruszaniem się czy z wykonywaniem innych czynności. Mamy tu na myśli nie tylko wszelkiego rodzaju wypadki, ale również kontuzje, którym zwykle ulegamy podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów.


Kolekcji adidas EVERYDAY Outdoor
Article wrote: adidas
Source: adidas


show akrobatyczne
Article wrote: Sergey Melkonov
Source: http://www.flickr.com


W takich przypadkach bez wątpienia nie warto się poddawać, lecz od razu poddać się rehabilitacji i zacząć właściwe ćwiczenia - jeśli się za to szybko zabierzesz, wówczas niewątpliwie uda Ci się bez większego problemu wrócić do pełnej sprawności.


Zapisz się na zajęcia!


Na początku na pewno powinieneś zapisać się do profesjonalisty, który będzie mógł dobrać dla Ciebie właściwe ćwiczenia i wskaże Ci, jak je poprawnie wykonać. Ona powie Ci również, czy w Twoim przypadku dobrze sprawdzi się wałek rehabilitacyjny (https://spokey.pl/pl/product/roll-2in1/) czy raczej odpuścić sobie akurat tę formę aktywności. Dobrze z pewnością wybrać się do profesjonalisty, gdyż nieodpowiednio wykonywane i wybrane ćwiczenia mogą przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.


Ćwiczenia na sali


Other articles to read

Jakie istnieją typy luster? Co brać pod uwagę przy ich wyborze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

oświetlone lustro w łazience
Article wrote: Aussie Assault
Source: http://www.flickr.com
Bardzo trudno obecnie nawet sobie wyobrazić dom bez lustra. Lustro powieszone w łazience, salonie czy sypialni jest najbardziej istotne, ponieważ spełnia bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas. Jest również ciekawym akcentem w różnych aranżacjach wnętrz, bo przy okazji świetnie powiększa i doświetla dane pomieszczenie.


Jeśli chcesz się mocniej zmotywować, wówczas bez wątpliwości dobrze zapisać się na ćwiczenia na sali - wtedy będziesz mieć do dyspozycji wałki do ćwiczeń i wszelkie inne maszyny, a jednocześnie wsparcie innych osób rehabilitujących się oraz poparcie fachowca.


Więcej na https://spokey.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.