Czym się cechuje oświetlenie ledowe, jakie ma zalety i gdzie można je wykorzystywać.

Ledowe oświetlenie cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. W dużej mierze bierze się z tego, że ma naprawdę sporo plusów, mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu.


Błyszcząca kabina
Article wrote: PR Solutions
Source: PR Solutions


To właśnie na wysokie ceny na samym początku patrzą kupujący, i rzeczywiście za dobrą żarówkę tego typu zapłacić należy przynajmniej kilkanaście złotych, a nierzadko może to być nawet kilkadziesiąt. Lecz ledowe żarówki mają dużo większą sprawność, bowiem wynoszącą w okolicach 80 procent. Dzięki temu podczas swojej pracy wykorzystują dużo mniej prądu, a to przekłada się bezpośrednio na opłaty. Jak się szacuje, już po paru miesiącach świecenia koszty zakupu zwrócą się w postaci rachunków, a potem jedynie będą same oszczędności.


Patelnie Scanpan
Article wrote: Scanpan
Source: www.smakprostoty.pl


Other articles to read

Serwis kserokopiarek Wrocław oferuje na wysokim poziomie

Lech Kaczyński
Article wrote: Junpei Abe
Source: http://www.flickr.com
W przedsiębiorstwach wykorzystujemy z różnych sprzętów, zatem pragniemy mieć świadomość, że cały czas będą one działały tak jak należy.


pokój masażu
Article wrote: Anna
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym plusem, także dającym znaczne korzyści finansowe jest fakt, że żarówka led 5w może wytrzymać kilka razy dłużej niż pozostałe źródła światła. Dzięki temu znacznie rzadziej się je wymienia, a to też ma duży wpływ na wydatki związane z oświetleniem. Dla odbiorców bardzo ważne są również możliwości aranżacyjne, jakie daje ledowe oświetlenie. Sporą jego część stanowią żarówki o tradycyjnych kształtach, jakich używać można w miejsce dotychczasowego oświetlenia. Ale ogromnym zainteresowaniem zaczynają się także cieszyć najróżniejsze panele, listwy czy taśmy. Taki panel led 60x60 czy taśmę można zamontować na schodach, ścianie czy pod szafkami, urozmaicając znacząco oświetlenie we wnętrzu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.