Wszechstronny nóż na wyprawy

Każdy entuzjasta przeróżnego rodzaju wypraw wie jak bardzo pomocny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż powinien nadawać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym nowatorskim rozstrzygnięciom jest jedną z najważniejszych marek nożowych na całym świecie.


rzeczy
Article wrote: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com


Do najistotniejszych i jednocześnie charakterystycznych innowacji należy szczególnie solidna blokada noży składanych, także układ ostrza nawiązujący do japońskiej klasyki. Głownia stworzona została ze średniowęglowej stali sprężynowej, którą pokryto czarną, antykorozyjną powłoką epoksydową. Ostrze wyprowadzono wysokim szlifem wklęśniętym, dzięki czemu pomimo dużej grubości klingi ma bardzo dobre własności tnące. Nóż cold steel cold steel dzięki swym cechom użytkowym sprawdzi się jako wielofunkcyjny nóż terenowy.


Other articles to read

Przewody kompensacyjne i innego rodzaju rozwiązania

przewód
Article wrote: mvslusar
Source: http://www.flickr.com
Katalogi z częściami elektrycznymi nieustannie się poszerzają, tak jak zwiększają się kryteria i wymogi osób kupujących. Dla konsumentów niezwykle istotne jest to, aby wybierać znakomitej jakości rozwiązania, co zaliczają się do szczególnie trwałych.


Osełki Lansky znajdź tutaj są niezwykle rozpoznawalną marką systemów do ostrzenie na całym świecie. Śmiały układ ostrzenia przy użytkowaniu wyrobów Lansky przynosi całkowitą kontrolę nad ostrością i kątem ostrzenia wszelkiego typu noży. Produkty do ostrzenia firmy Lansky cechuje nietuzinkowy wygląd, również znakomita jakość skonstruowania. Różnorodność wyrobów marki Lansky sprawia, że ostrzałki można wykorzystywać do ostrzenia każdego noża o ostrzu prostym, oraz ząbkowanym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.