Wszystko o komputerach
laptopy
Article wrote: ARISTO

Czternastka na miarę Twoich oczekiwań

Komputer jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wydajnego laptopa w przystępnej cenie. Zbudowany na bazie platformy Intel Centrino Santa Rosa (refresh) z 800MHz szyną FSB w połączeniu ze zintegrowaną kartą graficzną Intel X3100, gwarantuje dużą moc obliczeniową w aplikacjach multimedialnych.
myszka

Gryzoń poodkurza

Japońska firma Thanko wyprodukowała myszkę, która ma wbudowany miniaturowy odkurzacz. Wiele śmieci zapewne nie zdoła usunąć, ale może uda jej się zebrać chociaż okruszki z klawiatury?
telefon komórkowy

Unikatowy Smartphone

Komunikacyjna rewolucja - smartphony Glofiish nowością w ofercie Comes SA
Firma Comes, dystrybutor notebooków i urządzeń do nawigacji satelitarnej, poszerzyła swoje portfolio o smartphony marki Glofiish.
drukarka 3D

Trójwymiarowa drukarka

Pierwsza drukarka Desktop Factory 3D w przystępnej cenie, ma wkrótce pojawić się w sklepach. Urządzenie to może przetrzeć szlak dla innych, jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań tego typu.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Article wrote: Efematic
Source: http://efematic.pl/

Niższe koszty obiegu faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK na pewno oznacza to,że powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.