Prawdziwa pasja
mężczyzna ćwiczący brzuszki
Article wrote: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com

Chcesz właściwie przygotować się do triathlonu? Przyda ci się parę praktycznych sugestii

Uprawianie sportu jest niezwykle ważną częścią życia. Bez aktywności fizycznej ekspresowo stracimy kondycję i będziemy mieć problemy ze zdrowiem. Jeżeli poszukujesz wyzwań, możesz zacząć przygotowywania do triathlonu. Jest to sport wytrzymałościowy, więc nie wystarczy kilka przysiadów. Niezbędny będzie dokładnie przygotowany trening do triathlonu.
opakowanie świątecznego prezentu
Article wrote: Pete
Source: http://www.flickr.com

Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

Wspólnie ze wzrostem dobrobytu w krajach Zachodu społeczeństwu rosną także brzuchy, krótko mówiąc grubniemy. Dlatego projektanci coraz częściej prezentują na pokazach mody komplety odzieży w rozmiarach XXL!


Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

W naszym kraju nadwaga typu „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, ponieważ nie należymy do najsilniej rozwiniętych państw świata, lecz otyłość jest pomimo tego powszechna pośród aż 10% Polaków.
rower
Article wrote: MSM Mońki
Source: MSM Mońki

W jaki sposób wybrać stosowny kask rowerowy?

Naturalnie większość osób zgodzi się z tym, że pożądane byłoby jeździć na rowerze w kasku. Odgrywa on rolę ochronną i zdoła skutecznie uchronić naszą głowę przed urazami w czasie wypadku. Zaś wypadki rowerowe zdarzają się na nieszczęście dość często. Warto więc być dobrze przygotowywanym do jazdy na rowerze.
ćwiczący zawodnik
Article wrote: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com

Jak pomóc w uprawianiu sportu?

Na dzień dzisiejszy wśród coraz większej grupy ludzi panuje moda na ruch. Bierze się to w dużej mierze z chęci uzyskania idealnej, smukłej i umięśnionej sylwetki, zarówno u pań, jak i u panów. Trening fizyczny służy więc zarówno zrzuceniu zbędnych kilogramów, jak i uwypukleniu i podkreśleniu muskulatury. Do tego celu można zacząć trenować samodzielnie, jak i zapisać się na siłownię lub do klubu fitness. Obecnie na stronach internetowych znajduje się bardzo dużo różnego rodzaju propozycji ćwiczeń, gdzie z pewnością najwygodniejszą formą są filmiki z instrukcjami.
fotka - sport
Article wrote: Parker Knight
Source: http://www.flickr.com

Czy substancje aktywne wykorzystywane w suplementach diety typu l-karnityna wpływają dobrze na organizm?

W ostatnich latach dużo się debatuje na temat różnych dodatkach do diety. W telewizji niemalże huczy od kampanii marketingowych na temat wybranego suplementu, jaki ma zagwarantować zdecydowaną poprawę stanu zdrowia.
Plecy człowieka
Article wrote: Florent Chretien
Source: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z chorobą siatkówki? Czy są jakieś skuteczne zabiegi na tego rodzaju kłopoty?

Bez wątpienia, siatkówka to najważniejsza część oka, dzięki której możemy widzieć. To właśnie w niej znajdują się receptory, które odbierają bodźce świetlne a także fotoreceptory, jakie zmieniają energię świetlną w elektryczną, w ten sposób, by można było drogą nerwową przesłać impulsy do mózgu, jakie są obowiązkowe do procesu widzenia.
choroby

Kwas hialuronowy zatroszczy się o wypełnienie wszystkich zmarszczek

Wspaniała i młoda skóra to marzenie mnóstwa osób, dlatego nie może nas zaskakiwać, że zjawia się coraz więcej materiałów, które mają powodować, że będziemy się na pewno niesamowicie prezentować mimo upływu lat.
stykówka - fitness
Article wrote: UpSticksNGo Crew
Source: http://www.flickr.com

Polecany stomatolog oraz niezawodna protetyka - z całą pewnością na Ursynowie w Warszawie

Ból dziąsła nie daje Ci prawidłowo żyć? To ostatni moment na to, aby wstąpić do dentysty. Jeżeli zaniedbasz tą sprawę to może okazać się, iż jednym wyjściem z takiej sytuacji może okazać się wyrwanie zęba, a tego na pewno byś nie chciał
trening
Source: pixabay.com

Czym się zajmuje trener personalny, jakiego typu ma wiedzę? Czy warto wykonywać ten zawód, czy jest to proste?

Być może zawód trenera indywidualnego wydaje się aktualnie wielu osobom dość dziwaczny, lecz staje się on w coraz większym stopniu popularny. Coraz więcej osób więc ma plany, aby zacząć współpracę z trenerem albo samemu chce wykonywać taki zawód. Czym jest taka praca i czy możemy zostać takim fachowcem? Tego rodzaju specjalista jednorazowo współpracuje jedynie z jedną osobą naraz, dość mocno angażuje się w jej rozwój, planuje więc jej dietę, stwarza ćwiczenia i sprawdza ich wykonywanie.
Wycieczka w góry
Article wrote: sxc.hu
Source: http://sxc.hu

Przygotuj się na wyjazd na górskie szlaki, nabywając dobrej klasy ekwipunek. To wyjątkowo ważne!

Wycieczki w góry i wspinaczki po pięknych trasach cieszą się pośród Polaków rosnącym zainteresowaniem. Wizyta w górach gwarantuje moc atrakcji, gdyż można upajać się czystym powietrzem, podziwiać wspaniałe widoki, a czasami nawet upajać się ciszą, jeżeli trafi się na mniej uczęszczane szlaki. Do każdej wycieczki należy się jednakże właściwie przyszykować, aby czuć się wygodnie, jak też być w czasie wyprawy bezpiecznym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.