Męski świat
myjnia samochodowa
Article wrote: EveryCarListed P
Source: http://www.flickr.com

Chemia oraz fachowe kosmetyki do auta do myjni

Rzetelnej jakości chemia i kosmetyki samochodowe zezwalają na efektywną i fachową pielęgnację wozu - zarówno wewnątrz, jak także na zewnątrz. Samochód winien być nie tylko sprawny technicznie, wypada również dbać o jego wygląd oraz systematycznie odwiedzać myjnie samochodowe. Co więcej niekiedy pożądane byłoby zdecydować się na różne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak pranie i porządkowanie tapicerki, pielęgnację i ochronę karoserii i inne. Zabiegi tego rodzaju są aktualnie proponowane przez niemało salonów samochodowych oraz myjni, które stosują najlepszą chemię i fachowe kosmetyki do pielęgnacji samochodów.
jazda samochodem
Article wrote: Arnolds Auziņš
Source: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać najlepszą szkołę nauki jazdy? Na jakie rzeczy koniecznie zwrócić uwagę?

Jak wybrać najlepszą szkołę jazdy? Niestety jest to dość ciężkie zadanie. Okazuje się bowiem, że poziom szkolnictwa kursantów w Polsce nie jest zbyt zadowalający, natomiast niektóre dane mówiące o sposobie przeprowadzania szkoleń budzą dość duże obawy. To niestety ma wpływ na późniejsze statystyki policyjne, które dotyczą wypadków.
dywaniki-obrazek

Charakterystyka podstawowych odmian dywaników, jakich można używać w swoim samochodzie.

Wielu kierowców ma dylemat, czy zakupić do swojego auta dywaniki z weluru czy gumy. Obie te wersje mają swoje zalety i wady, i przed ostatecznym wyborem warto zapoznać się z nimi, żeby później nie żałować decyzji.
kupujemy auto
Article wrote: order_242
Source: http://www.flickr.com

Trochę słów o wybieraniu auta marzeń. Co może się wydarzyć?

Posiadanie własnego samochodu stanowi jedno z większych marzeń materialnych wielu mężczyzn i kobiet. Cztery kółka są synonimem samodzielności, mobilności i prawdziwego komfortu. Nie dziwi zatem fakt, że niektórzy już bardzo wcześnie zaczynają zbierać pieniądze na kupno upatrzonego środka transportu. Realizacja tego pragnienia wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego też każdy potencjalny nabywca chce być pewien, że wybrał bezawaryjny, bezpieczny i właściwie wyposażony model. Jest to wyjątkowo istotne w przypadku samochodów z drugiej ręki.
samochód
Article wrote: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com

Kupujesz samochód? Zrób to poza granicami!

Mało kogo w obecnych czasach stać na to, żeby pozwolić sobie na zakup samochodu prosto z salonu. Dlatego przeważnie próbujemy propozycji z drugiej reki, kupując zużyte pojazdy. Pewnie, że wiąże się to z konkretnym ryzykiem, bowiem ewidencja przebiegu pojazdu może być oszukana, albo podatek vat może przewyższyć wartość zakupionego towaru.
auto w trasie
Article wrote: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com

Chlapacze uniwersalne mamy okazję zainstalować w każdym modelu

Co musi się odnaleźć przy naszym samochodzie?
Musimy przyjrzeć się przeróżnym dodatkom, które będą oferowane właścicielom pojazdów oraz namyślić się, które z nich okażą się być dla nas najlepsze.
samochód
Article wrote: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com

Utrzymanie pojazdu w tłocznym mieście, jak sobie z tym poradzić?

Auto to najpopularniejszy środek transportu, ale nic w tym nadzwyczajnego, ponieważ ma on naprawdę mnóstwo dobrych stron. Możemy go bowiem używać o każdej godzinie dnia i nocy i podróż spędzić w przyjemnej dla ucha ciszy oraz spokoju, a nie wiecznym ścisku jaki panuje w autobusach, czy pociągach. Jednak samochód ma również parę wad, przez co od czasu do czasu może nam przysporzyć mnóstwo trudności. Jedną z owych wad na pewno jest jego utrzymanie w wielkim mieście.
czarna maska bmw
Article wrote: SleepyCat Photography
Source: http://www.flickr.com

Zwykłe auto marki BMW, a tuning BMW e36 to całkiem inne rozwiązania

Niektórzy z nas mają tendencję do tego, aby często wymieniać auta. Wynika to z reguły z tego, że dosyć szybko nudzą się danym pojazdem, sama adrenalina z jazdy nie wystarczy. Ale czy wobec tego rzeczywiście powinniśmy z miejsca brać się za wymianę samochodu, gdy przestaje nam się podobać? Równie dobrym rozwiązaniem jest przecież tuning…
Wnętrze Audi
Article wrote: amateur photography by michel
Source: http://www.flickr.com

W jaki sposób współcześnie można zatroszczyć się o satysfakcjonujący komfort jazdy?

Chyba każdy z nas zgodzi się z tezą, że aktualnie większość Polaków dysponuje własnym samochodem, co niewątpliwie ułatwia komunikację pomiędzy konkretnymi lokalizacjami. Niektórzy wykorzystują samochód, dojeżdżając do pracy i odwożąc maluchy do szkoły. Inni z kolei niekiedy wyruszają na dłuższe wycieczki, zwykle z całą rodziną. Bez względu na sposób korzystania z auta, za każdym razem warto zadbać o jak najlepszy komfort jazdy.
samochód
Article wrote: Rick Flores
Source: http://www.flickr.com

Jak zatroszczyć się o swój auto, czyli w jakim terminie i gdzie najlepszym rozwiązaniem wymieniać opony.

Co roku następuje ten sam ciężkość, czyli wymiana opon jest optymalnie odpowiednia. Jest to uciążliwe, bo zwykle jest tak, że wymieniamy za wcześnie lub za późno i otrzymujemy za to mandat. Najlepszym rozwiązaniem w takiej kwestii dyskutować ze profesjonalistami. Oni świetnie zdają sobie sprawę, kiedy jest świetny czas na zmienianie opon. Jednak w Polsce trudno jest przewidzieć świetny czas, bo pogoda jest trudna do przewidzenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.