PlayStation
xbox i playstation na targach
Article wrote: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com

Premierowe gry na konsolę Playstation 3

Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć teraz atrakcyjne gry playstation, jednak wybranie dobrej gry dla siebie lub dla przyjaciół nie bywa w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj kwestią tak łatwą. Potrzebne jest także dobranie odpowiedniego typu gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może fabularne albo motoryzacyjne. Dobrze zawsze uczynić wstępną selekcję najważniejszych cech, które powinna spełniać doskonała gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.

Najlepsze konsole oraz gry na PS3 i Xbox 360

Dzisiaj modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa konflikt o to, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Call of Duty
Source: Blackgames.pl

Granie na konsoli jest na czasie

Zapewne wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być posiadaczami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie mierzyć w zupełnie odmienna grupę odbiorców niżeli gry na PS3.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.