Kuchnie
zlewozmywak
Article wrote: Martin Pettitt
Source: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety do kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym spędza się znaczną ilość czasu w ciągu doby. Oczywiście osoby, które nie zwykły na własną rękę gotować, nierzadko z tego wnętrza korzystają niezwykle rzadko. Obecnie jednak jest coraz więcej ludzi, których pasją jest przyrządzanie posiłków.
kuchnia
Article wrote: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com

Szkło w kuchniach i łazienkach. Mamy solidne podpowiedzi dla szukających fachowych wiadomości

Jeśli uważasz, że płytki w Twojej kuchni są niewystarczająco za nudne - proponujemy abyś zastąpił je szklaną taflą. Szkło w kuchni to aktualny, obowiązujący trend. Koncepcja ta, w szczególności sprawdzi się w malej kuchni, ponieważ wizualnie nada większej przestrzeni naszemu wnętrzu.
Jest to wspaniałe rozwiązanie do kuchni z salonem, ponieważ kuchnie takie wymagają większej dyscypliny w urządzaniu i dobieraniu wyposażenia. Szkło jest bardziej neutralne od płytek ceramicznych, dlatego pasuje do otwartej kuchni, nie kolidując przy tym z resztą domu.
Uniwersalny system relingów
Article wrote: Franke
Source: Franke

Gdzie najlepiej kupić polecane wyposażenie do kuchni?

Kuchnia to prawdziwe serce życia rodzinnego. To właśnie w tym miejscu zazwyczaj toczy się nasze życie. To tam spotykamy się całą rodziną, aby wspólnie zjeść posiłek. To w tym miejscu zwykle ludzie rozmawiają ze sobą przy filiżance herbaty. Zastanawia także fakt, że zawsze gdy urządza się domówki, po jakimś czasie cała impreza przenosi się zawsze do tego pomieszczenia. Kuchnia posiada w sobie coś magnetycznego. W podświadomości czujemy, że jest wnętrze, w którym najmocniej płonie domowe ognisko. Stąd też należy poświęcać temu wnętrzu niezwykle dużo uwagi, kiedy urządzamy nasze wymarzone mieszkanie.
kuchnia
Article wrote: KAM
Source: KAM

Wakacyjny refresh kuchni

Zanim wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w kuchni, warto zacząć od dokładnego jej posprzątania. W trakcie mycia szafek, półek kuchennych, z pewnością pojawi się stos przedmiotów, których nie użyliśmy w ciągu ostatniego roku ani razu, albo zupełnie nowych – zapomnianych.
Baterie Vegane firmy Valvex
Article wrote: Valvex S.A
Source: Valvex S.A

Królowa wśród baterii

Firma Valvex to czołowy producent baterii łazienkowych i kuchennych – Vegane zajmuje honorowe miejsce wśród masy propozycji tego wiodącego wytwórcy. Dlaczego? Cóż, kolekcja to prawdziwa perełka w świecie armatury kuchennej i łazienkowej. Z jednej strony niezwykle innowacyjna, z drugiej pełna klasycznych, sprawdzonych od lat rozwiązań. Całość łączy niezwykła funkcjonalność i precyzja. Czego chcieć więcej od baterii?
kuchnia otwarta
Article wrote: Mebel RUST
Source: Mebel RUST

Kuchnia otwarta, czy zamknięta?

Każdy, kto jest na etapie planowania aranżacji tego ważnego pomieszczenia, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, które rozwiązanie jest dla niego korzystniejsze – kuchnia zamknięta czy łączona z salonem? Jakimi jednak kryteriami powinniśmy się kierować?
mieszkania
Article wrote: Reinhold Polska

Mnogość ofert, jeden cel

Szwecja to nie tylko piękny, skandynawski kraj. Nierozerwalnie łączy się z nią solidność oraz ogromna dbałość o ludzi i ich potrzeby. To więcej niż tylko skojarzenia, bowiem polska oferta potentata tamtejszego rynku deweloperskiego – firmy Reinhold – zdaje się potwierdzać mniemanie, że wartości te trwale są wpisane w szwedzką mentalność.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.