Rower
rower
Article wrote: MSM Mońki
Source: MSM Mońki

W jaki sposób wybrać stosowny kask rowerowy?

Naturalnie większość osób zgodzi się z tym, że pożądane byłoby jeździć na rowerze w kasku. Odgrywa on rolę ochronną i zdoła skutecznie uchronić naszą głowę przed urazami w czasie wypadku. Zaś wypadki rowerowe zdarzają się na nieszczęście dość często. Warto więc być dobrze przygotowywanym do jazdy na rowerze.
Wycieczka rowerowa
Article wrote: Blaye Cotes de Bordeaux
Source: http://www.flickr.com

Projekt na wczasy na rowerze

Propozycja na wakacje na rowerze jest świetny dla osób aktywnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem jest możliwość trafić wszędzie. A w poniektóre punkty na dwóch kółkach wskazane jest się wybrać wyjątkowo. Eskapada rowerowa jest również znakomitym rozwiązaniem na spędzenie czasu na łonie przyrody, także poznanie nowych romantycznych lokalizacji, jakie na co dzień omijamy. W Polsce jest mnóstwo tras rowerowych zarówno dla wprawionych rowerzystów, jak i takich mniej wprawionych. Ciekawą trasą rowerową jest ta, która łączy stolicę z Trójmiastem.
rower
Article wrote: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz odpowiednio zatroszczyć się o swój samochód, motor, czy rower - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych gadgetów zabezpieczających.

Rynek motoryzacji w Naszym kraju cieszy się sporym powodzeniem. Wciąż wychodzą na zbyt zmodernizowane modele równocześnie rowerów, motorowerowe, samochodów. ciężarówek i inne. Dziś - pojazd stał się powszechną potrzebą każdej zwyczajnej rodziny, a także niezbędnym elementem lepiej prosperującej działalności.
Rower
Article wrote: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com

Moda na rowery jest obecnie bardzo duża - w jaki sposób odnaleźć atrakcyjny model?

W obecnych czasach dominuje niezwykle duża moda na ekologię i zdrowy tryb funkcjonowania. Przejawia się to w najprostszych zachowaniach ludzi, jak na przykład segregacja śmieci, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z przemieszczania się autem. Ludzie coraz to nagminniej przesiadają się na rowery, jakie w miastach bywają najdoskonalszym środkiem komunikacji.
Article wrote: sfllaw

Rower zamiast samochodu - zdrowie i oszczędności

Znamy naprawdę wiele argumentów, dla których warto zamknąć samochód w garażu i przesiąść się na rower. Przedstawiamy najmocniejsze z nich, by i ciebie, drogi internauto, nakłonić do tej zmiany na lepsze. Przyjemnej lektury.
kamera
Article wrote: BenQ
Source: BenQ

Nagrywaj akcję!

Jesteś wielbicielem silnych doświadczeń? Uwielbiasz, kiedy żyły zaczynają pompować tony adrenaliny? Sprawdź ten wpis, a dowiesz się mnóstwo interesujących rzeczy, które sprawią, że następne wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej szczęścia!
Article wrote: Kross SA

Co brać pod uwagę kupując profesjonalny rower?

Dużo ludzi woli być posiadaczem dobrej marki roweru, niżeli nowoczesnego auta. Istota rzeczy jest wynikiem tego, iż niektórzy po prostu nie widzą sensu życia bez eskapad rowerowych, jakie co jakiś czas odbywają na tyle często ile się da.
siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/

Jak zrobić siłownię w domu?

Wypełniony po brzegi grafik i życie w ciągłym stresie sprawiają, że zaniedbujemy kondycję fizyczną, a tym samym zdrowie. Skuteczną receptą może okazać się siłownia w domowym zaciszu. Kluczem do realizacji tego planu jest odpowiedni dobór sprzętu do ćwiczeń. Zaczynamy!
Article wrote: HONDA

Co warto mieć na wycieczkę motocyklem?

Podróże pasjonują, nie tylko ludzi, którzy sami podróżują i nie potrafią wytrwać w domu. Książki podróżnicze są czytane także przez domatorów, którzy rzadko zmuszają się do wystawienia nosa poza obręb miasta, nawet w okresie wakacji.
dzieci
Article wrote: Dan Cake
Source: Dan Cake

Do nowych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej ludzi uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na rowerze czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać także w praktyczny sposób- na przykład, by dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie ponadczasowy rower.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.