Pokój
Fototapety w kwiaty
Article wrote: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl

Ciekawy sposób na ściany w mieszkaniu - kilka tipów

Kiedy malujemy ściany w domu raczej nie bawimy się w jakieś upiększenia, bo już samo malowanie ścian wydaje się wystarczające. Ale później, gdy wszystko już urządzimy zaczynamy się zastanawiać, czy może nasze wnętrze jest zbyt minimalistyczne i może warto było nadać mu wyrazu.
pokój dla dziecka
Article wrote: lynn-anne bruns
Source: http://www.flickr.com

Meble dla dzieci i młodzieży sporządzone w młodzieżowym, pomysłowym stylu

Teraz branża meblowa rozwija się tak prężnie jak nigdy. Jeszcze kilkanaście lat temu większa część firm meblowych oferowała jedynie meble klasyczne, ewentualnie z bardziej nowoczesnymi, atrakcyjnymi akcentami. Współcześnie w branży meblowej zdołamy odkryć umeblowanie tak nowoczesne, tak oryginalne, że w wielu przypadkach aż zapiera dech w piersiach.
pokój dzienny
Article wrote: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com

Mamy szansę zaplanować pokój dziecięcy w nowoczesny sposób

Meble drewniane dla dzieci są niesamowicie eleganckie. Jeszcze całkiem niedawno było tak, że producenci mebli koncentrowali się głównie na meblach do sypialni i salonów, pomijając zazwyczaj, a właściwie obchodząc po macoszemu meble dla dzieci.
duże okna
Article wrote: Public domain: Use these pix for any purpose
Source: http://www.flickr.com

Każde pomieszczenie możesz zmienić nie do poznania

Zazwyczaj obywatelom wydaje się, że potrzeba ogromnych funduszy kiedy chce się zmienić swoje mieszkanie i powodować, żeby prezentowało się ono całkowicie inaczej niż do tej pory. Prawda jednak jest taka, że czasem starczy odpowiedni pomysł oraz już niewielkim wkładem sił oraz finansów możemy przemienić wygląd naszego mieszkania i sprawić, że stanie się ono naprawdę bardziej przytulne.
Article wrote: Nancy Hugo,CKD

Nowatorska aranżacja mieszkania

Wszyscy dobrze czujemy się we wspaniale zaaranżowanych wnętrzach. Dlatego próbujemy z całej mocy, by nasze M było nie tylko stylowe, ale również praktyczne. Jedynie w odpowiednio zorganizowanej przestrzeni można dobrze odpoczywać.
Article wrote: Dusky Moon

W jakim stylu zaaranżować kącik dziecięcy

Narodziny dziecka to niewątpliwie jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w życiu każdego człowieka. To okres wręcz magiczny. W zasadzie od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy od nowa mocne relacje z bliskimi. Jest to również okres trudny dla świeżo upieczonych rodziców. I to nieważne czy to ich pierwsze dziecko czy może trzecie. By bez przeszkód cieszyć się tym wydarzeniem warto przed przyjściem na świat dziecka przygotować dom, a w szczególności pokój dla noworodka.

Fototapeta – bądź kreatywnym rodzicem!

Rodzice nie raz zachodzą w głowę, jak najlepiej urządzić pokoje swoich pociech. Oczywiste jest, że każdy chciałby, by miejsce takie było w pierwszej kolejności funkcjonalne pod względem nauki i zabawy, lecz również by stanowiło dla naszej pociechy cząstkę jego własnego świata. Rodzice starają się więc stworzyć wnętrze pokoju ich dziecka według wymagań dziecięcej fantazji.
oświetlenie kuchenne
Article wrote: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl

Światło w mieszkaniu

W każdym współczesnym mieszkaniu występuje bardzo dużo różnych źródeł światła. Dawniej do oświetlania używano świeczek, a później różnego typu lampy, aż do upowszechnienia elektryczności. Aktualnie mało kto wyobraża sobie dom czy mieszkanie bez syntetycznego światła na prąd. To, jak bardzo jest konieczne, widać dopiero w sytuacji, gdy pojawia się zanik w dostawie energii elektrycznej.
Żarówka energooszczędna
Article wrote: Steven Fernandez
Source: www.flickr.com

Lampy – popularne trendy w oświetleniu domu

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – cytując Kazika. I miał zupełną rację. W Polsce okres jesienno-zimowy ciągnie się długo a ilość słońca docierającego do nas jest niewielka co bardzo niekorzystnie wpływa to na nasze samopoczucie. Depresja i brak energii dopada nas zdecydowanie częściej i silniej aniżeli latem. Możemy poprawić tę sytuację gwarantując sobie należytą ilość oświetlenia sztucznego, a wybór tutaj jest nieograniczony.
Fototapety do salonu
Article wrote: art.widi.pl
Source: art.widi.pl

Fototapety do salonu

Salon jest głównym, reprezentatywnym pomieszczeniem w naszym domu. Jest to pokój, w którym chętnie podejmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego bardzo często uwarunkowana jest panującą modą w aranżacji wnętrz, która dotyczy nie tylko mebli, ale także dodatków takich jak np. fototapety.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.