Kurz
Produkcja szkła
Article wrote: Emily Mathews
Source: http://www.flickr.com

Fototapeta jako niezbyt kosztowny pomysł na efektowne mieszkanie

Fototapeta to niezbyt kosztowny pomysł na olśniewające wnętrze i do tego stosunkowo prosty do przeprowadzenia. Fototapety są wykonywane z papieru specjalnie wzmocnionego i konserwowanego, bądź winylu. Gdy fototapety się zabrudzą, bez problemu wytrzemy je po prostu ściereczką zwilżoną wodą z delikatnym płynem.
odkurzacz
Article wrote: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com

Z jakich powodów poleca się sprawić sobie odkurzacz centralny?

Parę miesięcy temu na zlecenie jednego z producentów sprzętu AGD przeprowadzono sondaż. Zapytano w nim Polaków, które z wykonywanych prac domowych spotykają się z największą niechęcią z ich strony. Jakie były wyniki? Aż 36 procent z nas nie lubi zmywania. Widok nieumytych w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent ankietowanych z trudem znosi wycieczki po domu z głośnym i nielekkim ustrojstwem. Zapewne tylko dlatego, iż nie dowiedzieli się jeszcze o istnieniu odkurzacza centralnego.
nowoczesny odkurzacz
Article wrote: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com

Odkurzacze centralne - pomocne porady

Popularne systemy centralnego odkurzania są nadzwyczaj wygodne rozwiązanie do każdego domu oraz dużego mieszkania. W ten sposób sprzątanie przebiega bardzo łatwo i prędko. Żadne kable nie zajmują miejsca na podłodze, a kurz i drobnoustroje nie unoszą się w porządkowanym wnętrzu, natomiast zasysany jest do dużego zbiornika, który zlokalizowany jest w innym pomieszczeniu. Należy podkreślić, iż jest to korzystna funkcjonalność urządzenia także dla osób z alergią.
kwiaty13
Source: morguefile.com

Dlaczego warto wybrać sztuczne kwiaty do ozdobienia mieszkania?

Wszyscy pamiętamy z legendarnych scen polskiego filmu lat 70-tych bary mleczne czy mieszkania w których na stołach, stały sztuczne warzywa czy kwiaty. Była to oznaka bogactwa i pomimo że na sztucznych pseudo tworach zbierał się kurz, ich barwa ożywiała nijakie szarobure otoczenie. Nikt wówczas nie marzył o jadalnych winogronach czy ananasach, wystarczyło, że ustawiono plastikowe, wiecznie żywo kolorowe i połyskujące atrapy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.