Komórki
Smartfon Nokia 500
Article wrote: Nokia
Source: Nokia

Modne smartfony

W dwudziestym pierwszym wieku wielorakie problem powoduje chociażby odnalezienie takiego typu telefonu, jaki będzie pasował do określonej osoby. W epoce ogólnej personalizacji wskazane jest zadbać o dostosowanie telefonu do prywatnego stylu, telefon może bowiem mnóstwo powiedzieć o jednostce.
Urządzenie pomiarowe
Article wrote: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com

Nowoczesny parking z systemem rezerwacyjnym

W przepełnionych miastach znalezienie miejsca parkingowego – nawet płatnego – bywa prawdziwym wyzwaniem. A gdyby tak było można zająć miejsce parkingowe przedtem i nie trwonić czasu na szukanie, znalazłszy się już na miejscu?


Nowoczesny parking z systemem rezerwacyjnym

komórki służą już jednakże nie tylko do przyjmowania płatności za parkingową usługę, lecz też do organizacji pracy samego parkingu.

Współczesne smarfon'y najnowszej generacji

Rozwój w dziedzinie telefonów mobilnych jest niesamowity. Jeszcze dziesięciolecie temu w powszechnym użyciu były telefony z malutkim monitorem, ważne akcesoria w stylu odtwarzacza MP3 były istnym luksusem. Podczas ostatniego dziesięciolecia pojawily się iuzyskały znaczną popularność smartfony. Aktualne modele to praktycznie zminiaturyzowane komputerki. Zdumiewający jest fakt, że każdy popularny smartfon z bieżącego roku ma dużo większą moc obliczeniową od porządnego PC sprzed 10 lat!
smartfon
Article wrote: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com

Nowoczesne Gadżety do smartfon'ów

Jedną z najpraktyczniejszych rzeczy w nowych smartfonach, że da się na nie zainstalować mnóstwo rozmaitego oprogramowania. W minionej erze komórkowej (czyli mniej więcej 7 lat temu) telefony posiadały wyłącznie pewien zestaw programów, zamieszczonych przez producenta. Tylko nieliczne telefony zezwalały na instalowanie aplikacji z innych źródeł. Wielka zmiana przyszła wraz z pojawieniem się pierwszych smartfonów – czyli w praktyce małych komputerków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.