Żyrandol
świece

Znakomite lampy i modne żyrandole do domu oraz mieszkania

Lampy to istotny element wszelkiego wyposażenia wnętrz, są one konieczne do oświetlenia domu czy też mieszkania, jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. W sklepach z oświetleniem odkryjemy w dzisiejszych czasach wiele modnych modeli lamp i żyrandoli, jakie bez problemu dopasujemy do wszelkiego wnętrza.
lampy
Article wrote: Ondrej Prostrednik
Source: http://www.flickr.com

Nieoceniona rola oświetlenia w ludzkiej egzystencji.

Zapewne większość z nas zdaje sobie sprawę, że światło odgrywa znaczącą rolę w naszej egzystencji, że po prostu jest nam potrzebne do życia. Poprzez nie odbywają się w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasz organizm wie, kiedy jest dzień lub noc. Poza tym światło ma ogromny wpływ na ludzkie samopoczucie: jeżeli słońca jest więcej, mam dobry humor, jesteśmy przepełnieni optymizmem, energią do życia. Gdy światła brakuje, jest przeciwnie. Wpływ światła był sprawdzany na podstawie osób, które mieszkają w obszarach świata, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po których pojawiają się długie tygodnie bez słońca.
Pod kloszem
Article wrote: Repoort
Source: http://www.flickr.com/photos/repoort/321081988/

Czy każda lampka jest dobra do czytania?

Większość z nas ma własny pomysł na urządzenie mieszkania. Jedni wolą klasyczny styl, ktoś inny woli nowobogackie umeblowanie, a jeszcze ktoś inny urządza mieszkanie w stylu własnym… Mieszczanie przywiązują wielką uwagę do wyposażenia salonu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.