Laptop

Co jest lepsze notebook, czy normalny komputer biurkowy? Czyli odwieczny spór między pasjonatami komput

Przy wybieraniu komputera większość z nas rozważa to jaki rodzaj będzie dla niego najbardziej przydatny. Rozpatrujemy wówczas wszelkie za i przeciw laptopa i przeciwstawiamy je z dobrymi i złymi stronami stacjonarnego. Czasami w chwili gdy już naprawdę nie mamy pojęcia, jakiego zakupić przychodzi nam do głowy, żeby poradzić się znajomych, którzy wiedzą o tym świecie o wiele więcej od nas. Jednakże czasami to wcale nie zażegnuje kłopotu, a wprost przeciwnie znacznie go pogłębia.
komputer
Article wrote: markus spiske
Source: http://www.flickr.com

Komputery stacjonarne wciąż szczycą się zainteresowaniem u kupujących, ponieważ odznaczają się świetnymi parametrami

Nie sposób zaprzeczyć, że w współczesnych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim komputery przenośne, inaczej zwane laptopami. Ich projekt pozwala przenosić wyposażenie wszędzie tam, gdzie jedynie jest nam przydatne. Dzięki temu można mieć przy sobie sprzęt z dala od domu czy w czasie podróży. A jednak komputery stacjonarne także nie tracą na swojej renomie oraz wciąż są często wybierane. Czemu tak jest?
laptop hp
Article wrote: 4Press.pl
Source: 4Press.pl

Serwis hp warszawa

Najlepsze rozwiązanie dla każdej z tych osób, która ma oryginalne komputery na gwarancji. Jeżeli coś się popsuje najsensowniej skorzystać z usług serwisu danej firmy w miejscowości, w której żyjemy. Są oczywiście ludzie, którzy zaczynają zreperować coś samemu, jednak należy w takiej sytuacji nie zapominać, że gwarancja nie będzie obejmowała danego sprzętu.
Komputery
Article wrote: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com

O kilku niegdysiejszych nowościach ze świata informatyki, które obecnie bywają znane już nie jedynie specjalistom z tej branży

Branża informatyczna jest szczególna, jeżeli weźmiemy pod uwagę jeden fakt, a mianowicie to, że nowości niemalże od razu tracą na aktualności. Właściwie w każdym roku dany program antywirusowy bądź system operacyjny jest unowocześniany, czyli pojawiają się w nim praktyczne udogodnienia, dzięki czemu poprawia się jego funkcjonalność. W rezultacie kto nie śledzi ze staranną uwagą nowości, ten może prędko wypaść z gry. W końcu Linux serwer w wersji tej obecnej i tej sprzed paru lat, to kompletnie inny system.
dell
Article wrote: 4Press.pl
Source: 4Press.pl

Komputer Dell

Kiedy wybieramy komputer często wybieramy lepszy model tego, który okazał się w porządku. Rzeczywiście dobrze, więc wybrać model laptopa dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Gdy zwrócimy uwagę na najistotniejsze atrybuty natychmiast zauważymy różnicę i to, że komputer ten jest naprawdę świetny. Cienka obudowa, nieduża waga sprawia, że laptop ten prezentuje się naprawdę genialnie. Powinniśmy, więc zastanowić się nad tym, czy wybrać tego modelu. Oczywiście nie jest to komputer, o którym usłyszymy, w każdej reklamie, ale dzięki temu zyskamy laptop, który nas wyróżni. Warto, więc zobaczyć jak prezentuje się ten sprzęt i to jak fajnie się na nim działa, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.
Ipad Apple
Article wrote: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com

Leciutki, mały, wydajny

Wiele użytkowników zainteresowanych kupnem nowego tabletu stara się, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a przy tym przyciągający i przyjemny dla oka wygląd. W nowym tysiącleciu dobry iPad służy do wielu rzeczy - między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako mały tablet.
projektor
Article wrote: Konsorcjum FEN

Profesjonalne prezentacje biznesowe z wePresent

wePresent rewolucjonizuje firmowe prezentacje multimedialne
Konsorcjum FEN – jeden z wiodących na polskim rynku dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) – wzbogaciło ofertę o nowe urządzenia marki wePresent, produkowane przez Awind Inc.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.