Klawiatury
Klawiatura, która lubi wodę
Article wrote: Logitech
Source: Logitech

Logitech Washable Keyboard K310 - klawiatura, która lubi wodę

Logitech prezentuje Logitech® Washable Keyboard K310, niezwykłą klawiaturę dedykowaną komputerom PC. Łączące w sobie wytrzymałość, komfort i elegancję, urządzenie jest odporne na wodę i silne uderzenia.
Limitowana edycja Wireless Mobile Mouse 1000
Article wrote: Microsoft Hardware
Source: Microsoft

Nowe limitowane serie myszy i klawiatur Microsoft

Grupa Microsoft Hardware zaprezentowane niedawno linie myszy i klawiatur Wedge oraz Sculpt. W pogoni za nowoczesnością producent nie zapomina jednak o tradycyjnych i klasycznych rozwiązaniach.
Klawiatura Comfort Curve 3000
Article wrote: Microsoft
Source: Microsoft

Twoje nadgarstki będą Ci wdzięczne

Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000, to najnowsza klawiatura firmy Microsoft o ergonomicznym kształcie, zapewniającym wygodną i naturalną pozycję dla nadgarstków. Wyprofilowany design jest efektem trwających trzy lata badań i testów, w trakcie których oceniano, za pomocą specjalnych czujników, w jaki sposób podczas pisania układają się dłonie, nadgarstki i przedramiona użytkowników. Rezultatem testów jest właśnie nowatorski design Microsoft Comfort Curve 3000.
Bezprzewodowe klawiatury 3D
Article wrote: 4Press.pl
Source: 4Press.pl

Bezprzewodowe klawiatury 3D i myszy w jednym urządzeniu

Signo Distribution Polska wprowadza do sprzedaży nowe wersje bezprzewodowych klawiatur 3D/myszy firmy Cideko. Produkty: Air Keyboard for Chatting oraz opcja dla graczy Air Keyboard - Conqueror przeznaczone są nie tylko do klasycznego pisania tekstów, ale również do tworzenia e-maili, czatowania i słuchania muzyki.
Klawiatura LuxeMate i200
Article wrote: Planet PR
Source: Planet PR

Luksusowy LuxeMate i200

Genius, znany producent akcesoriów komputerowych, wprowadził na polski rynek nowy model klawiatury LuxeMate i200. Nowość nawiązuje do wyrobów spod znaku nadgryzionego jabłka i może okazać się ciekawym uzupełnieniem dla laptopów, domowych zestawów Media Center czy komputerów typu All-In-One PC.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.