Oprogramowanie
kwalifikacje
Article wrote: Martin Lang
Source: http://www.flickr.com

Układy sterowania znajdują niezmiernie bogate zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu

Koncepcja sterowania numerycznego pojawiła się ponad pięćdziesiąt lat temu w Stanach Zjednoczonych. Na początku wykorzystywano ją głównie w lotnictwie wojskowym.
laptop hp
Article wrote: 4Press.pl
Source: 4Press.pl

Serwis hp warszawa

Najlepsze rozwiązanie dla każdej z tych osób, która ma oryginalne komputery na gwarancji. Jeżeli coś się popsuje najsensowniej skorzystać z usług serwisu danej firmy w miejscowości, w której żyjemy. Są oczywiście ludzie, którzy zaczynają zreperować coś samemu, jednak należy w takiej sytuacji nie zapominać, że gwarancja nie będzie obejmowała danego sprzętu.
drukowanie książek
Article wrote: Waag Society
Source: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju współcześnie oprogramowanie warto zakupić dla firmy drukarskiej?

W współczesnych czasach czytelnictwo nad wyraz mocno spada. Coraz mniej osób czyta podręczniki, bowiem kino zdominowało niemal całościowo dziedzinę kultury. Przeciętny Polak woli oglądać TV, bowiem przekaz na ekranie jest mniej wymagający. Nie trzeba skupienia, wystarczy wpatrywać się w szklany ekran.
Praca przy komputerze
Article wrote: sxc.hu
Source: http://sxc.hu

Wszystko co warto wiedzieć w temacie rozproszonego przetwarzania danych

Od lat toczą się prace mające na celu stworzenie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on tańszy od dotychczas stosowanych superkomputerów, a przez jego ogromną moc obliczeniową będzie on niezastąpiony w kryptografii i przetwarzaniu informacji.
Samsung GALAXY S 4
Article wrote: Samsung
Source: Samsung

Aplikacje na smartfony

Współczesne aparaty telefoniczne oferują zwykle sporo aplikacji, które są dostępne standardowo, ale warto skorzystać z tych, które są w sprzedaży w znanych serwisach. Trzeba wiedzieć, że telefony z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są znacznie wrażliwe na ataki wirusowe. Przyczyn takiej sytuacji jest sporo, ale najgorszym problemem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Oznacza to, że każdy \może zmieniać kod źródłowy Androida oraz tworzyć i publikować aplikacje.
Trojan Zeus atakuje
Article wrote: pressoffice.pl
Source: pressoffice.pl

Trojan Zeus atakuje

Botnet o nazwie Kneber, wykorzystywany jest przez cybeprzestępców do popełniania przestępstw finansowych, ale także przejmowania loginów służących do logowania na portale społecznościowe oraz konta poczty e-mail. Według badań w ten sposób udało się ukraść ponad 75 GB danych, a wśród nich blisko 68 tysięcy loginów firmowych, haseł dostępu na skrzynkę pocztową i konto bankowe oraz innych poufnych informacji. Zainfekowane komputery dają cyberprzestępcy zdalny dostęp do wewnętrznej sieci firmowej.
Ricoh Aficio™ MP 2851335140015001
Article wrote: INVENTIVE Communication
Source: INVENTIVE Communication

Uniwersalne biurowe urządzenia wielofunkcyjne

Ricoh Polska Sp. z o.o. wprowadza cztery urządzenia wielofunkcyjne Aficio™ MP 2851/3351/4001/5001. Kopiują, drukują, skanują, faksują, wykańczają i dystrybuują dokumenty - gotowe są do wykonania dowolnych zadań biurowych. Zaprojektowane zostały z myślą o przyspieszeniu produkcji dokumentów w średniej wielkości biurach i grupach roboczych. Wydajne i proste w użyciu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Acronis
Article wrote: Acronis
Source: Acronis

Acronis zapewni kompletną ochronę

Acronis, dostawca skalowalnego i przystępnego cenowo oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi oraz usuwania skutków awarii rozszerza swoją strategię zapewnienia ochrony klientom. Firma wprowadzi do oferty nowe pakiety do ochrony danych i bezpieczeństwa w sieci, należące do najbardziej kompleksowych rozwiązań tego typu na rynku.
Synology DiskStation DS1010+
Article wrote: Synology
Source: Synology

Premiera dysku sieciowego Synology DiskStation DS1010+

Firma Synology Inc. zaprezentowała nowy model dysku sieciowego Synology DiskStation DS1010+, wydajnego serwera NAS udostępniającego olbrzymią przestrzeń na dane, możliwość skalowania oraz bogate funkcje przydatne w prowadzeniu biznesu przez małe i średnie przedsiębiorstwa.
Synology DS1010+ wyróżnia się m.in. dużą wydajnością oraz niezawodną pracą, przez co odpowiada na wymagające potrzeby odbiorców biznesowych. W laboratoriach firmy, podczas testów wydajnościowych model Synology DS1010+ osiągnął niespotykane dotąd rezultaty.
Programy antywirusowe
Article wrote: VanguardPR
Source: VanguardPR

Know how, czyli czym wyróżnia się skuteczny antywirus

Na rynku dostępnych jest obecnie kilkanaście różnych pakietów oprogramowań antywirusowych. Chociaż różnice w przypadku głównych filarów ochrony są nieznaczne, wiele wersji antywirusów udostępnia użytkownikom różnorodne moduły wzmacniające skuteczność skanerów. Często to właśnie takie niuanse decydują o rzeczywistym poziomie bezpieczeństwa Internautów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.