Ściany
sprzątanie
Article wrote: Pi:P
Source: Decorneo.pl

Puste mury kiepsko działają na wyobraźnię - jest to już dawno potwierdzone badaniami związanymi z kreatywnością

Obrazy na murach zawsze pomagały w myśleniu. Dziś kosztowne płótna z powodzeniem mogą być wyparte przez fototapety. Zwłaszcza, że ich metraż nierzadko nie zawęża się do jednej ściany, a w nowatorskich założeniach rozchodzi się także na sufit i nawet podłogę.
plakat
Article wrote: Jun Ye
Source: http://www.flickr.com

Naklejki naścienne jako sprawny sposób przeobrażenia pomieszczenia

Upiększanie ścian, jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Aplikacje i nalepki można przykleić na nawierzchnię ściany, na meble, zwierciadła, płytki ceramiczne, okna, pudełka i wszędzie, gdzie tylko pragniemy.
łazienka
Article wrote: Yosuke Watanabe
Source: http://www.flickr.com

Elementy wyposażenia łazienki - podczas zakupów należy zwracać atencję na ich jakość

Obecnie coraz więcej osób stawia na indywidualne wykończenie domu. O ile same roboty nie są trudne, to dużo ciężej prezentuje się kwestia jeżeli chodzi o umiejętne posługiwanie się specjalistycznymi urządzeniami, które niejednokrotnie okazują się być wymagane. Drugą bardzo istotną kwestią są naturalnie części i artykuły potrzebne do zrealizowania całego planu. Ogromną wygodą jest fakt, że posiadamy możliwość zakupienia zdecydowanej większości z nich w internecie, ponieważ coraz więcej branżowych marketów tam funkcjonuje.
szablon
Article wrote: www.przyklejka.pro
Source: www.przyklejka.pro

Naklejki dla dzieci prezentują różnorakie wzory

Czy zaznaczymy co zastosować do dekoracji?

Naklejki dla dzieci prezentują różnorakie wzory


Nierzadko w czasie remontu pragniemy, by coś się odmieniło oraz nie idzie tutaj wyłącznie o kolejny kolor ścian, lecz także o to, by coś fajnego oraz nowszego pojawiało się na tych ścianach. Coś co pokaże troszeczkę nasz styl, lub idealnie wpisze się w cały wystrój konkretnego pomieszczenia. Dlatego właśnie tak istotne jest to, aby udać się do sklepu budowlanego oraz zapoznać się z przeróżnymi możliwościami, jakie zostały dla nas przygotowane.
przyroda na tapecie
Article wrote: Demural
Source: http://demural.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz - powrót atrakcyjnej dekoracji wnętrza w domu lub biurze

Aranżacja wnętrza jest odbiciem człowieka, który w nim żyje. Ukazuje jego charakter, osobowość oraz zainteresowania. Doskonałym wyjściem są fototapety. Przez minione kilka lat sprzedaż fototapet znacząco wzrosła. Nic w tym wątpliwego, są one bowiem bardzo łatwe w montażu, do ich zamieszczenia na ścianie w przypadku tych samoprzylepnych starczy zsunąć folię profilaktyczną i docisnąć w stosownym miejscu.
łóżko z zagłówkiem
Article wrote: Hästens
Source: Hästens

Panele tapicerowane - przykłady stosowania

Kto nie ceni sobie komfortu? Szczególnie jest to istotne podczas wypoczynku. Leżenie w łóżku sprzyja regeneracji sił oraz możliwości odstresowania się. Nie wypada zapomnieć o tym, by coś znajdowało się między naszą głową a ścianą. Zagłówki do łóżka sprawdzają się tutaj perfekcyjnie. Pytanie tylko jak wybrać te najlepsze? Nie mogą one być ani toporne, będzie to nieatrakcyjnie się komponowało z otoczeniem. Należy zadbać także o odpowiedni montaż, by nie uszkodzić zagłówka.Ważny jest wybór tkaniny, nie może to być materiał, którego utrzymanie w czystości będzie stanowiło jakikolwiek problem.
dekoracje ścian
Article wrote: Elitis
Source: Elitis

Wybór pośród sporej oferty fototapet

Fototapety to idealny pomysł na upiększenie każdego wnętrza.
Dzięki rozmaitości deseni i barw można je użyć w każdym pokoju. Zapewniają niezwykły efekt, który zachwyci każdego.
By ożywić wystrój pokoju dziecinnego, wystarczy fototapeta dla dzieci z motywem bohatera ulubionej legendy położona na ścianę.
ścienne naklejki
Article wrote: AMPsign

W jaki sposób udekorować ściany we własnym domu?

Zauważyłam w ostatnich miesiącach, iż dużo więcej osób niż kiedyś szuka różne ozdoby, tj. fototapety, naklejki ścienne albo obrazy na płótnie. Dlaczego zaczęły być takie popularne? Ponieważ potrafią w krótkim czasie odmienić wygląd ściany i nie kosztują dużo.
ciekawe schody
Article wrote: stepaganini
Source: http://www.flickr.com

Które schody są najbardziej odpowiednie?

Cóż to za dom jednorodzinny bez schodów? Tzn., może to nieco nieodpowiednio powiedziane, lecz generalnie schody są standardem. Zwróćmy uwagę, że w żadnym wypadku w szczególności takie wewnętrzne schody nie mogą wiele do życzenia. Rzeczywistość jest taka, iż we wszystkich przypadkach czymś mocno znaczącym jest to, aby autentycznie każdy szczegół mający związek z właśnie schodami był najzwyczajniej w pełni dopracowany. Można powiedzieć, że skoro każdego dnia, sporo razy, będziemy chodzili po schodach, czymś typowym jest to by zadbać o to wszystko co ma jakikolwiek związek z akurat schodami. Miejmy nadzieję, iż akurat każdy bardzo dobrze zdaje sobie sprawę jak bardzo ważną rolę w akurat naszym domu mogą odgrywać ściany...
kuchnia
Article wrote: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com

Szkło w kuchniach i łazienkach. Mamy solidne podpowiedzi dla szukających fachowych wiadomości

Jeśli uważasz, że płytki w Twojej kuchni są niewystarczająco za nudne - proponujemy abyś zastąpił je szklaną taflą. Szkło w kuchni to aktualny, obowiązujący trend. Koncepcja ta, w szczególności sprawdzi się w malej kuchni, ponieważ wizualnie nada większej przestrzeni naszemu wnętrzu.
Jest to wspaniałe rozwiązanie do kuchni z salonem, ponieważ kuchnie takie wymagają większej dyscypliny w urządzaniu i dobieraniu wyposażenia. Szkło jest bardziej neutralne od płytek ceramicznych, dlatego pasuje do otwartej kuchni, nie kolidując przy tym z resztą domu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.