Świat
ruchome głowy led
Article wrote: Wibble Roisin

stosownie dobrane sprzęty sceniczne

Organizacja przedstawienia, czy popisów wymaga zapewnienia dobrego sprzętu scenicznego. Na sprzęt sceniczny składają się urządzenia odpowiedzialne za brzmienie, światło, podesty, jak też łańcuch kolejnych sprzętów, bez których ciężko sobie wyobrazić tworzenie przedsięwzięcia.
opakowanie świątecznego prezentu
Article wrote: Pete
Source: http://www.flickr.com

Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

Wspólnie ze wzrostem dobrobytu w krajach Zachodu społeczeństwu rosną także brzuchy, krótko mówiąc grubniemy. Dlatego projektanci coraz częściej prezentują na pokazach mody komplety odzieży w rozmiarach XXL!


Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

W naszym kraju nadwaga typu „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, ponieważ nie należymy do najsilniej rozwiniętych państw świata, lecz otyłość jest pomimo tego powszechna pośród aż 10% Polaków.
Poddasze
Article wrote: INDECO
Source: INDECO

Pomysły na aranżację pomieszczenia na poddaszu

Mój ulubiony temat! Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Otóż u moich rodziców jest duże, kilkudziesięciometrowe poddasze, które czeka na zagospodarowanie. Wciąż oczekuję na lepszy finansowo moment, by wykończyć niewielki.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Article wrote: iStock
Source: iStock

Malowanki kształtują fantazję

To malowanki sprawiają, że maluchy lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał szkolny, wykazują się większą inteligencją, są bardziej twórcze w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do swoich możliwości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.